Poznaj bohaterów – Marion Dallas

Główna bohaterka „Stref”. Ktoś, z kim nie chciałbyś siedzieć w jednym pokoju przez więcej niż kwadrans, ale również kobieta, która będzie twoim pierwszym wyborem, jeśli zostaniesz zmuszony udać się w niebezpieczną podróż. Nie licz na długie, zabijające czas rozmowy, ani komplementy po dobrze wykonanym zadaniu. Nie powinieneś oczekiwać przyjemnej atmosfery, ale jednego możesz być pewien. Dzięki Marion Dallas na pewno przeżyjesz. A tylko to się liczy, prawda?

Marion jest definicją ludzi żyjących, lub pracujących poza strefami. Jest silna, bezwzględna i doskonale wie, że podczas walki tylko jedna osoba może ujść z życiem. To dlatego mieszkańcy Strefy A wolą się do niej nie zbliżać. Z ich perspektywy jest tylko pobliźnioną morderczynią, która obserwuje ludzi zimnym wzrokiem. Wydaje się nieustannie analizować otaczającą ją sytuację, zastanawiać się nad możliwie najbezpieczniejszą ucieczką, a broń przy pasku utwierdza w przekonaniu, że w każdej chwili gotowa jest zaatakować.

Żaden z cywili nie zna jej motywów. Nie wie, że Marion zgodziła się pracować dla Strefy A pod warunkiem, że jej rodzina zamieszka w jedynym bezpiecznym miejscu na ziemi. Właśnie z tego powodu postanowiła zniknąć, gdy dowiedziała się o zdradzie. Może i ma zamiar się zemścić, ale czy z tego powodu można nazwać ja złą osobą? I czy kogokolwiek można jeszcze nazwać dobrym, lub złym?

Odpowiedzi na te pytania nie znajdziesz w książce, jednak możesz stworzyć je sam. Ponieważ nie znoszę spoilerów, nie podzielę się na razie niczym więcej. Ale bez obaw, wpisy o Marion na pewno się jeszcze pojawią.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: