Poznaj bohaterów – Ethan Anders

Całkowite przeciwieństwo swojej towarzyszki podróży i jedna z niewielu normalnych osób, które możecie spotkać poza strefami. Życzliwy, empatyczny, ciekawy świata, a jednocześnie zagubiony w świecie pełnym niebezpieczeństw. Jednym słowem, zwyczajny.

Mówi o sobie, że jest spokojną i pokojową osobą. Nic dziwnego, skoro przed katastrofami mieszkał w przyczepie campingowej, otoczony naturą. Pracował w pobliskim barze, a każdą wolną chwilę spędzał surfując po falach oceanu. Znalazł się w okolicy Strefy A tylko dlatego, że przyjechał tam na wakacje z ukochaną. Brzmi ładnie, prawda? A przynajmniej brzmiało, bo kto mógł się spodziewać, że sielankowy tryb życia utrudni przygotowania do walki o przetrwanie?

Jednak Ethan wciąż żyje. Radzi sobie lepiej, lub gorzej, ma już na ciele parę ran, ale wciąż oddycha. Może więc wcale nie jest tak niedoświadczony, jak mogłoby się wydawać? Świadczy o tym nie tylko jego zachowanie, a przede wszystkim tatuaż rodowy. Ma go tylko parę najbogatszych rodzin, które wykupiły sobie miejsce w jedynym bezpiecznym miejscu na Ziemi- w Strefie C. Rozpoznanie symbolu na jego ramieniu zawsze skutkuje agresją. To właśnie przez niego Ethan został wygnany ze Strefy A i zaatakowany przez bezstrefowych.

Kim więc tak naprawdę jest? Spokojnym surferem, czy członkiem najbogatszej i najbardziej znienawidzonej rodziny? A może jednym i drugim?

Jedno wiemy na pewno. Wśród pustyń i kwaśnych deszczy, stanie się dla Ciebie jedynym dowodem na istnienie normalnego świata.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: