Kim jestem?

Pisarką, autorką- wciąż amatorką.

Piszę ponad połowę swojego życia. Zaczęłam jeszcze w szkole, kiedy wyróżniano mnie za oceniane przez polonistkę opowiadania. Nie przypuszczałam, że przemieni się to w pasję pisania, a mimo to dziś tworzę kilkusetstronicowe książki, oraz blog, który może pomóc tym, którzy dopiero zaczynają.

Moja przygoda z pisarstwem również się dopiero rozpoczęła. W 2019 roku napisałam swoją pierwszą powieść pod tytułem „Strefy Tom 1”, dlatego doskonale wiem, jak to jest czuć się początkującym pisarzem. Rozumiem szukanie pierwszych inspiracji, tworzenie planów, początkowe wersje tekstów, tysiące poprawek i oczekiwania na krytykę.

Nie jestem ekspertem, wątpię, bym kiedykolwiek miała się nim poczuć. Wiedzę czerpię z własnych doświadczeń oraz pracy z wydawcą, a przez treść bloga chcę podzielić się z tobą moimi metodami na pisanie i trudności, które nas ciebie czekają. Będziesz mógł zweryfikować to, jak pracowałam, razem ze mną obserwować, czy przynosi to oczekiwany rezultat i ocenić, czy warto mi zaufać.

Przy okazji poznasz „Strefy” – ich bohaterów, bezstrefowy świat, olbrzymie schrony, a także znajdziesz ciekawostki, których nie umieściłam w książce.

Pamiętajcie, że nie istnieje coś takiego, jak talent pisarki. Jeśli chcesz pisać i regularnie nad tym pracujesz, stworzysz powieść, o której marzyłeś.

%d blogerów lubi to: